Фото: Точно на полноќ Сека доби роденденско изненадување од својот сопруг

Loading...

Роденденско изненадување за Сека Алексиќ од нејзиниот сопруг Вељко.Сека Алексиќ роденденскиот подарок ја пречека во дворот точно на полноќ, а сопругот Вељко и приреди права романтична глетка. Бесната црна машина од типот Mercedes-Benz SLK55 AMG CABRIO 2014 стоела во дворот на нивната куќа, но она што посебно го красеше автомобилот вреден 78.000 евра и оддаде љубов и посебно внимание беше убавата бела машна во која беше спакуван.
Сека како и секоја славеничка не ја криеше среќата па брзо дотрча да им го покаже својот подарок на фановите, постирајќи го на социјалните мрежи.
Со женствен стајлинг и широка насмевка успеа да го пренесе изненадувањето кое и го подготви нејзиниот сопруг.
Погледнете на следната страна како изгледаше сето тоа:

 

Post by Seka Aleksic.
Сека Алексиќ роденденскиот подарок ја пречека во дворот точно на полноќ, а сопругот Вељко и приреди права романтична глетка. Бесната црна машина од

loading...
Loading...