Фото: Тој и раскина а таа му покажа што изгубил!

Таа оваа недела помина низ јавната разделба со момчето Каспер Смарт, настапот на отворањето на СП во Бразил и објавата на новиот албум, Џеј Л

Пронајдете не на следниве мрежи: