Фото: Тони Цетински подготвен за венчавка од соништата – Пристигна во Лас Вегас!

Loading...

Пејачот Тони Цетински и неговата свршеница Дубравка Дујак пристигнаа во Лас Вегас, каде наскоро ќе се венчаат.Пејачот Тони Цетински и неговата свршеница Дубравка Дујак пристигнаа во Лас Вегас, каде наскоро ќе се венчаат. Тони ја побара раката на неговата 15 години помлада девојка Дубравка по само 6 месечна врска, а двојката вчера пристигнала во Лас Вегас каде планираат да се венчаат.

За кума Тони ја одбра  колешката Северина Вучковиќ. Тој неодамна откри дека токму Лас Вегас е дестинација каде ќе организира интимна венчавка. Популарниот пејач на својот Инстаграм профил објави фотографии од Лас Вегас, а нивната среќа е очигледна. „Лас Вегас Стино броимееееее“, напишал Тони до фотографијата  на Инстаграм.

Иако пејачот својата девојка јавно ја запроси, двајцата едвај ја чекаат нивната малечка интимна венчавка.
 Пејачот Тони Цетински и неговата свршеница Дубравка Дујак пристигнаа во Лас Вегас, каде наскоро ќе се венчаат. Тони ја побара раката на неговата 15

loading...
Loading...