Фото: Топ 5 безобразно жешки Балкански убавици за лето 2013!

Loading...

Веќе добро ни е познато дека на Балканот има најубави жени, а истите тие ова лето постојано ги радуваа своите фанови со бројни фотографии истакнувајки ги  своите безобразно згодни тела во бикини, под жешкото сонце.
Ова се топ 5 најзгодни Балкански убавици, кои ова лето го направија уште пожешко! Погледнете…1. Александра Накова

2. Марјана Станојковска

3. Станија Добројевиќ

4. Сораја Вучелиќ

5. Јелена Карлеуша

1. Александра Накова

loading...
Loading...