Фото: Треба да се засрами – Кортни Кардашијан со секси пози на гробовите на познатите

Кортни Стоден е една од најпровокативните старлети на денешнината, но со војот последен подвиг ја шокираше јавноста.
Имено, таа се фотограф

Пронајдете не на следниве мрежи: