Фото: Упс, сепак не е уникатен – Фустанот на Емина ист како на Неџла

Loading...

Прекрасниот црвен фустан кој членката на жирито на популарното шоу го носеше синоќа во петтата по ред во живо емисија, е дело на креаторот Озгур Масур, а пред една година го носела турската убавица Фахрије Евџен!Поп -пејачка не знаеше дека фустанот кој го облече за време на музичкото шоу Икс Фактор, могу порано беше промовиран од труската актерка Фаврија Едџен или попозната како Неџла од „Кога лисјата паѓаат“.
Прекрасниот црвен фустан кој членката на жирито на популарното шоу го носеше синоќа во петтата по ред во живо емисија, е дело на креаторот Озгур Масур, а пред една година го носела турската убавица Фахрије Евџен!
Емина сепак гордо го најави на социјалните мрежи, како секси уникатно издание, нешто кое досега никој не го видел.

Сепак ова е голем пропуст за стилистите на оваа убавица.
Вчера Емина повторно ги мамеше воздишките на целата публика, но сепак нешто и недостасуваше…Што е тоа погледнете на следниот ЛИНК
Потсетете се како изгледаше деколтето на Емина во минатата емисија на Х Фактор на следниот ЛИНКПоп -пејачка не знаеше дека фустанот кој го облече за време на музичкото шоу Икс Фактор, могу порано беше промовиран од труската актерка Фаврија Ед

loading...
Loading...