Фото: Уште еден ДОКАЗ за нејзината убавина – Утринско селфи на Елена Ристеска

Loading...

Пејачката уште еднаш покажа дека е убава во секоја пригода.Елена Ристеска изгледа одлично и наутро, а тоа ни го потврди со последното селфи што го прикачи на социјалните мрежи.
На следниот ЛИНК погледнете како изгледа Елена Ристеска без грам шминка.Елена Ристеска изгледа одлично и наутро, а тоа ни го потврди со последното селфи што го прикачи на социјалните мрежи.
На следниот

loading...
Loading...