Фото: Вака изгледа кога Сораја готви!

Старлетата на Фејсбук се пофали дека не само што одлично изгледа туку и одлично готви.Таа објави фотографија со јадењето кое сама го подготвила.Таа објави фотографија со јадењето кое сама го подготвила.

Пронајдете не на следниве мрежи: