Фото: Вака изгледа новиот луксузен дом на Леонардо Ди Каприо!

Пред неколку дена „National Geographic“ објави дека Леонардо Дикаприо донирал 3 милиони долари за зачувување на океаните, а деновиве по

Пронајдете не на следниве мрежи: