Фото: Вака изгледа вистинска жена

Преубавата 24 годишна девојка Робин, со години рекламира колекции за припадничките на понежниот пол, кои не се градени во склад со правилата на модната индустрија.
Таа ја претстави својата најнова колекцијана долна облека, па збалеска во забани и секси комбинации на градници и гаќички. Исто така на нејзините фотографии не е користено воопшто фотошоп.
Нејзиното убаво лице но и интересната идеа која ја промовира и донесоа многу насловни страни.
Преубавата 24 годишна девојка Робин, со години рекламира колекции за припадничките на понежниот пол, кои не се градени

Пронајдете не на следниве мрежи: