ФОТО: Вака Рада Манојловиќ го прослави својот 30-ти роденден!

Loading...

Рада Манојловиќ го прослави својот 30-ти роденден во Пожаревац, во друштво на роднини и пријатели.  За ова славење била послужена богата трпез

loading...
Loading...