Фото: Вака Сека Алексиќ тренира!

Loading...

Пејачката минува многу време во теретана за својата линија да ја доведе до совршенство.Денес имаме прилика да видиме како изгледа еден нејзин тренинг.
Таа на својот Твитер профил објави фотографии каде вежба во својата приватна теретана.
Имено, може да забележиме дека прави вежби за зацврстување на нозете.
Таа на своите фанови им откри дека вежбите кои ги прави воопшто не се лесни.
Притоа, таа објави и фотографија со својот тренер Роберт.
Погледнете повеќе фотографии на следната страна.

Денес имаме прилика да видиме како изгледа еден нејзин тренинг.
Таа на својот Твитер профил објави фотографии каде вежба во својата приватн

loading...
Loading...