Фото: Веќе еднаш се пофали со туѓ задник, а сега се фали и со туѓи секси нозе!

Loading...

Станија повторно краде, овој пат туѓи секси нозе!Српската старлета Станија на својот твитер профил сподели фотографија, наводно од нејзините навежбани нозе. Меѓутоа, порталите во Србија ја најдоа истата фотографија на Пинтерест, објавена пред речиси една година.

Според тоа, откако Станија се пофали со секси задникот на фитнес-тренерката од Ниш, сега се пофали и со туѓи секси мускулести нозе.
Погледнете ја вистинската фотографија:

 
Српската старлета Станија на својот твитер профил сподели фотографија, наводно од нејзините навежбани нозе. Меѓутоа, п

loading...
Loading...