Фото: Вереничката на Кличко крадеше воздишки со своето бујно деколте

Младата актерка и вереничка на боксерот Владимир Кличко, Хајден Пенетер носеше секси црн фустан и се најде во центарот на вниманието.
Оваа

Пронајдете не на следниве мрежи: