ФОТО + ВИДЕО: Голите фотографии на Анџелина Џоли ја видоа светлината на денот!

Loading...

Анџелина Џоли на 19-годишна возраст позираше за серија фотографии, кои дури денес се појавија на интернет.Познатата актерка и хуманитарка Анџелина Џоли, на 19-годишна возраст позирала топлес за серија уметнички фотографии на Марсел Индик, кои дури денес се објавени – скоро 20 години од нивното настанување.
На нив се гледа сопругата на Бред Пит во црн фустан со прерамки, кој на неколку фотографии го соблекла од себе и ги открила тетоважите на задникот.

Со оглед на тоа дека Бред во неколку наврати има изјавено дека нема да дозволи некој да го извалка образот на неговата сопруга, останува да видиме како тој ќе реагира на овие фотографии.
Познатата актерка и хуманитарка Анџелина Џоли, на 19-годишна возраст позирала топлес за серија уметнички фотографии на Марсел Индик, кои дури денес

loading...
Loading...