Фото + Видео: Порно актерка влегла во школо, се соблекла и мастурбирала!

Американката Валери Додс (19), упаднала во школото каде што некогаш учела, со цел да им се одмазди на школските другари кои ја малтретирале поради нејзината одлука да стане порно актерка.Оваа девојка која во светот на порно индустријата е позната под псевдонимот Вал Мидвест, ги објави фотографиите и видеото на нејзиниот сајт.

Минатата година таа влезе во старо католичко школо во Небраска и притоа мастурбирала, поради што беше доделена затворска казна со времетраење од 45 дена. Таа изјави дека тоа го гледа како лош одмор. За Валери и за нејзината несекојдневна навика повеќе ќе дознаете во видеото на наредната страна.

 
Оваа девојка која во светот на порно индустријата е позната под псевдонимот Вал Мидвест, ги објави фотографиите и видеото на нејзиниот сајт.

Пронајдете не на следниве мрежи: