Фото + Видео: Руслана ги забавува демонстрантите во Киев!

Метрото „Плоштад на независност“ во Киев е затворено трет пат во изминатото деноноќие поради закана дека таму е поставено експлозивно с

Пронајдете не на следниве мрежи: