Фото: Викторија Бекам на твитер се пофали како си поминала за роденденот!

Loading...

Познатата дизајнерка и сопруга на Дејвид Бекам, Викторија Бекам го прослави својот 40- ти роденден со најблиските. На твитер објави фотографии од своето детство…Својот 40-ти роденден Викторија го прослави со сопругот Дејвид, и нивната „селфи“ ја прикачи на твитер

Најверојатно им било удобно само во бикини, се е лесно во прегратка на саканото машко.
На својот твитер објави и фамилијарна фотографија, се присетила на некои работи од детството и тоа го сподели со сите фанови.

Постави и слика на која Викторија и нејзиниот татко изгледаат неверојатно и малдо.

Викторија и поранешниот фудбалер го прославија роденденот во луксузно одморалиште во близина на Големиот Кањон во Америка. Иако многу работат, семејството Бекам се обидуваат повеќето од слободното време да го поминуваат на свеж воздух.

На децата им се допаѓа тоа, но најверојатно и на нивната мајка Викторија бидејќи, на сликата може малку да се види нејзината насмевка која ретко ја покажува.Својот 40-ти роденден Викторија го прослави со сопругот Дејвид, и нивната „селфи“ ја прикачи на твитер

loading...
Loading...