Фото: Влада Вуксановиќ ја запроси Наташа Беквалац?!

Loading...

Поп-ѕвездата Наташа Беквалац и манекенот Владимир Вуксановиќ се вериле – пишува српскиот портал Трачара.Манекенот ја запросил поп ѕвездата за време на заедничкото летување на Ибица, каде го прославиле и 33-от роденден на Наташа.
„Владо и Наташа поминаа боженствени 10 дена на Ибица. Наташа не се ни посомневала дека Владо ќе ја запроси за нејзиниот роденден, кој го прославија на преубавата плажа Форментера, потполно сами. Кога се вратиле во хотелот, пејачката го дочекала и подарокот од Владо – скапоцен дијамантски прстен“, открил извор за порталот.
На Инстаграм профилот на пејачката е пронајдена и потврда дека Владо навистина ја запросил. Имено, на една од нивните заеднички фотографии, објавена пред 5 дена, јасно се гледа дијамантскиот прстен на левата рака на Наташа.
Погледнете ја фотографијата:

Манекенот ја запросил поп ѕвездата за време на заедничкото летување на Ибица, каде го прославиле и 33-от роденден на Н

loading...
Loading...