Фото: Во живо од соблекувалната на ракометарите!

Непосредно пред вечерашниот дуел меѓу нашата репрезентација и репрезентацијата на Чешка…Ѕирнете и вие што се случува во соблекувалната на нашите ракометари пред мечот со Чешка… И навивајте гласно за Македонија!

Ѕирнете и вие што се случува во соблекувалната на нашите ракометари пред мечот со Чешка… И навивајте гласно за Македонија!

Пронајдете не на следниве мрежи: