ФОТО: За уплата од 30 денари, добил неверојатни 9.000 евра!

Редовен играч на спортско обложување успеа да заработи околу 9.000 евра или приближно 540 000 денари, пренесе „Струмица денес“.Имено, Кирил М. од струмичко Муртино со уплата од 30 денари во обложувалниците на Спортлајф успеал да стигне до добивка од 540 000 денари или приближно 9 илјади евра.
Кирил ја потврди информацијата и кажа дека иако постојано игра спортска, ова е првпат да добие толку висока сума.Имено, Кирил М. од струмичко Муртино со уплата од 30 денари во обложувалниците на Спортлајф успеал да стигне до добивка од 540 000 денари или прибл

Пронајдете не на следниве мрежи: