Фото: Задникот на Наташа Беквалац во прв план!

Loading...

Денес, во утринската емисија на ТВ Пинк – „Добро утро“, Наташа Беквалац премиерно го претстави спотот на нејзината нова песна „Болесно те волим“Уште еднаш, Наташа ни покажа дека е во одлична форма. 
Во нејзиниот нов спот има многу провокативни кадри во кои сексапилната пејачка предизвикува со бујните гради и задникот кој е во прв план.
Во продолжение, погледнете ги фотографиите од новиот спот на Беквалац.

 

Уште еднаш, Наташа ни покажа дека е во одлична форма. 
Во нејзиниот нов спот има многу провокативни кадри во кои сексапилната пејачка

loading...
Loading...