Фото: Запознајте ја Србинката која го фасцинирала Шварценегер!

Арнолд Шварценегер е фасциниран од феноменалното тело на Бојана Василевиќ најдобрата вицешампионка во светот во боди фитнес.
Таа е една од

Пронајдете не на следниве мрежи: