Фото: Заводливата Никол Минети како мала

Поранешната девојка на актуелниот италијански политичар Силвио Берлускони, Никол Минети отсекогаш плени со својата убавина и сексипил каде и да се појави.
Но, знаете ли како таа изгледала како мала?
Била мало, слатко и невино девојче кое сите го сакале. Од такво девојче таа израснала во заводлива девојка која се смета за една од најубавите девојки во Италија, а и пошироко.
Можеби Берлускони сепак треба да жали што ја напушти оваа убавица.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Поранешната девојка на актуелниот италијански политичар Силвио Берлускони, Никол Минети отсекогаш плени со својата уба

Пронајдете не на следниве мрежи: