Фото: Заводливата Северина во мрежести чорапи!

Северина претходниот викенд настапи во Берлин.Таа ги изнанди сите не само со своите хитови туку и со својот стајлинг.
Имено, таа објави фотографии на својот Фејсбук профил пред настапот. Таа беше сексапилно издание од чипка и мрежести чорапи.
Погледнете.

Таа ги изнанди сите не само со своите хитови туку и со својот стајлинг.
Имено, таа објави фотографии на својот Фејсбук профил пред настапот

Пронајдете не на следниве мрежи: