Фото: Жешката Емили Ратајковски се сликаше за „Sports’s Illustrated 2014“

Емили Ратајковски е една од најпопуларните манекенки моментално.Таа е атрактивна во секој поглед поради нејзините совршени пропорции и совршен изгл

Пронајдете не на следниве мрежи: