Фото: Жешката Накова во бикини!

Според српските и хрватските портали титулата за најдобра Македонска Плејбој зајчица гордо ја носи успешниот македонски модел Александра Накова.
Нејзиниот прв пробив беше во Македонија, а откако учествуваше во Сурвајвер, стана популарна и во регионот. Во Србија се има сликано за „CKM“ а има позирано и за познати брендови како што се „Calvin Klein“, „Police“ и слично.
Нејзината форма ја одржува со напорно спортување, како што се на пр. спортовите kick – box и пливање.
На овие фотографии кои се преземени од нејзиниот Фејсбук профил, резултатот од напорното вежбање е повеќе од очигледен.
Уживајте заедно со нашата убавица во галеријата на ТЗМ.МКСпоред српските и хрватските портали титулата за најдобра Македонска Плејбој зајчица гордо

Пронајдете не на следниве мрежи: