Фото: Жешки фотографии од згодната тетовска убавица!

Преубавата девојка е од Тетово, се вика Кристина Димитријевска и победи на овогодишниот избор на Новогодишна балканска убавица што го организ

Пронајдете не на следниве мрежи: