Фото: Згодната пејачка изненади со својот изглед!

Loading...

Хрватската пејачка Антонија Шола позитивно изненадила со својот стајлинг настапувајќи на шеесет и првиот Загребски фестивал.Вниманието на присутните Шола го привлекла со нејзиниот одличен стајлинг. Таа на себе имала кариран фустан, а на нозете немала високи потпетици туку спортски бели патики и црни чорапи.
„Таков стајлинг имав и во спотот за истата песна која ја изведував на фестивалот “Секој ден е пат“, а карираното е мотивот на пестната. Се чувствував слободно и удобно, бидејќи успеав да ги избегнам високите потпетици“ изјавила Шола.
Погледнете го стајлингот на Шола на следната страна:

 Вниманието на присутните Шола го привлекла со нејзиниот одличен стајлинг. Таа на себе имала кариран фустан, а на нозете немала високи потпетици тук

loading...
Loading...