Фото: Згодната пејачка во екстра кратко фустанче лудува пијана

Loading...

Таа е позната по нејзините енергични танцувачки способности кога ќе се појави на сцена, но синоќа Тејлор Свифт добро се журкала пред Греми забавата

loading...
Loading...