Фото: Згодната водителка се сонча на плажа во Скијатос!

Loading...

Водителката на шоуто „Танц со ѕвездите“ очигледно не штедела на времето поминато на сонце.Поголемиот дел од естрадните личности веќе се пофалија со своите фотографии на плажа. Па, така и нашата згодна водителка Симона Николовска.
Таа очигледно не штедела на времето поминато на сонце.
Водителката на шоуто „Танц со ѕвездите“ во моментот летува на Скијатос со нејзиното друштво и секојдневно ужива во морето, песочните плажи, сонцето.
Нејзините фанови пак уживаат со нејзините фотографии на Фејсбук.Поголемиот дел од естрадните личности веќе се пофалија со своите фотографии на плажа. Па, така и нашата згодна водител

loading...
Loading...