Фото: Ѕирнете ја Велигденската атмосфера во домот на Сека Алексиќ

Loading...

Познатата пејачка официјално покажа дека навистина ужива во велигденските празници. Имено, во пресрет на Велигден, таа на својот Инстаграм профил з

loading...
Loading...