ФОТО: Ѕирнете како изгледа еден од центрите за чување на податоци на Google

Дали некогаш сте се запрашале како Google е толку брз и ефикасен во тоа што го прави? Што е тоа толку посебно во него што го држи на врвот како нај

Пронајдете не на следниве мрежи: