Фотогалерија од Деспина Царева Мис Бикини на Балканот

 Штипјанката Деспина Царева е победник на овогодинешниот избор на Мис Бикини на Балканот.
 Младата убавица од Штип која беше топ

Пронајдете не на следниве мрежи: