Фотографиите од голата Анџелина Џоли брзо беа распродадени на аукција!

Loading...

Црно-бели голи фотографии со Анџелина Џоли се продадени на аукција за 1.800 фунти, пренесуваат електронските медиуми.Сетот црно-бели фотографии, кои ги направи Кејт Гернер во 1995 година се продадени на аукција во лондонска галерија „Zebra One“, а на нив се наоѓа сега веќе познатата холивудска актерка врзана со свилена панделка.
Оскаровката која оваа година наполни 40 години на фотографиите е целосно гола, а нозете ѝ се врзани, што како што наведуваат медиумите го зајакнува уметничкиот израз.Сетот црно-бели фотографии, кои ги направи Кејт Гернер во 1995 година се продадени на аукција во лондонска галерија „Zebra One“, а на н

loading...
Loading...