Фотографија која ќе ги „напали“ сите мажи!

Loading...

Манекенка Кара Делевињ изгледа дека веќе се заситила од својата девојка, актерката Мишел Родригез, а не поминало ни многу време додека да и најде замена.Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографии на кои позира во тоалет со Суки Вотерхаус, девојката на Бредли Купер.

 
Веќе подолго време се “шушка” дека Суки и Бредли имаат проблеми во врската, така што не би се зачудиле доколку таа се одлучи да тргне во друг правец.Тие две позирале и во спалната соба, а на фотографијата ги гледаме како лежат прегрнати додека Кара и' го “лиже” образот на својата идна избраничка.Таа на својот Инстаграм профил објавила фотографии на кои позира во тоалет со Суки Вотерхаус, девојката на Бредли Купер.

 

loading...
Loading...