Фотографија од дрон: Трагична сообраќајка на автопатот Велес-Скопје!

Loading...

Скопјанецот Зенун Л. (30) е лицето кое денес го загуби животот во сообраќајна несреќа која се случи на автопатот Велес-Скопје.Управувајќи автомобил „БМВ“, Зенун излетал од високиот мост и паднал во провалија кај местото Ајдучка Чешма, по што починал на самото место.
Скопјанецот бил сам во автомобилот.
Полициски екипи на местото на несреќата извршиле увид.
Фото: ТВ НоваУправувајќи автомобил „БМВ“, Зенун излетал од високиот мост и паднал во провалија кај местото Ајдучка Чешма, по што починал на самото м

loading...