Фотографијата која пејачката ја објави на ФБ за 12 часа има 33.700 лајкови – Погледнете зошто

Loading...

Фотографијата која пејачката ја објави на Фејсбук за 12 часа имаше 33.790 лајкови. Погледнете зоштоИм се допаѓа како изгледа
Популарната поп пејачка и менторка на Х Фактор, Емина Јаховиќ е многу активна кога станува збор за дружењето со фановите на социјалните мрежи.
Атрактивната пејачка преку социјалните мрежи Фејсбук, Твитер, Инстаграм ги повикува своите фанови да гласаат за момците од нејзиниот тим, а исто така со нов споделува и приватни фотографии.

Сликата пред самото шоу во вторникот вечерта, на која убавата Емина заводливо позира во бел фустан ги воодушеви нејзините фанови, а тоа го потврдуваат неверојатниот број лајкови (33.790)за само 12 часа.Им се допаѓа како изгледа
Популарната поп пејачка и менторка на Х Фактор, Емина Јаховиќ е многу активна кога станува збор за дружењето со ф

loading...
Loading...