Фото:Како Адриана Лима изгледаше во училишните денови

Адриана Лима долги години е едно од најпознатите имиња во светот на модата. Нејзиното лице и тело го фалат сите. А светот го воодушеви и откако после второто породување успеа да ја задржи витката линија.
Оваа нејзина фотографија сигурно не сте ја виделе. Таа не секогаш била толку совршена како што е денес. 
Адриана Лима долги години е едно од најпознатите имиња во светот на модата. Нејзиното лице и тело го фалат сите. А све

Пронајдете не на следниве мрежи: