Фото:Мараја со провокативна честитка до сопругот!

Loading...

Мараја Кери убаво му го честита роденденот на својот сакан…. Светски популарната пејачка Мараја Кери му го честита роденденот на својот сопруг преку Твитер и тоа со навистина провокативна поза, која со сигурност му го поматила умот. Мараја се сликала со полу одкопчана кошула а под неа чипкаст градник, а во прв план се нејзините бујни гради која ги нагласи со нејзиниот прст. Преку фотографијата му го честита роденденот на својот сакан и оставила порака „Среќен роденден на мојот сопруг Ник Кенон…..Драги, те чеааам, хахаха!.
Секој маж би посакал ваква роденденска честитка, иако Ник се обрати на социјалната мрежа на честитката од неговите близнаци „Среќен роденден тато!“, каде вратил „Најубавиот подарок добиен некогаш“.Светски популарната пејачка Мараја Кери му го честита роденденот на својот сопруг преку Твитер и тоа со навистина пров

loading...
Loading...