Фото:Ова слатко девојче денес е секс-бомба!

Loading...

Во неделната емисија Modern Family: El Entertaiment Special, таа покажа фотографии од своето детствоКолумбиската убавица, глумицата Софија Вергара, на публиката и откри дека од мали нозе е предодредена за успех. Својата прва реклама Софија ја снимила на 17 години, а во неа пие Пепси облечена во бикини.
Погледнете ја фотографијата на следната страна.

Извор: lady.mkКолумбиската убавица, глумицата Софија Вергара, на публиката и откри дека од мали нозе е предодредена за успех. Својата прва рекла

loading...
Loading...