Фото:Шаќири: Не сакав да го фатам за грло, но се случи, нервите попуштија

Ардит Шаќири – фудбалерот на тетовска Шкендија, по завршување на финалниот натревар за Куп на Македонија, се упати на

Пронајдете не на следниве мрежи: