Фото/Видео: Девојката на Геце

Од својата 16-та година таа се бави со маникенство, исто така започна и музичка кариера, па самата си ја води целата работа, германските медиуми за неа велат дека е премногу амбициозна.Ен-Кетрин Брумел, дваесетгодишната пејачка, девојка на фудбалерот на Баерн Минхен, Марио Геце, може да се пофали дека располага со прекрасна убавина.Ен-Кетрин Брумел, дваесетгодишната пејачка, девојка на фудбалерот на Баерн Минхен, Марио Геце, може да се пофали дека

Пронајдете не на следниве мрежи: