Фото+Видео: Избран е најубавиот бразилски задник!

Даи Маседо ја освои титулата „најубав задник“ на изборот којшто се одржа во Бразил, а каде учествуваа девојките со најсекси задници во земјата.Оваа 25-годишна девојка ги маѓепса членовите на жири комисијата со прекрасниот задник, кој го истакна со танга костим за капење.

Второто место во изборот за најубав задник на Бразил и припадна на Елиана Амарал, а трета во изборот Мис Бумбум беше Џесика Амарал.

 

Трите девојки со најубав задник  во Бразил пред изборот  беа дел од „скандалот “ кој му претходеше на натпреварувањето.
Сепак на крајот се покажа дека сите претходни обвинувања биле неточни, бидејќи токму Даи Маседо која на социјалните мрежи јавно зборуваше за наместениот избор дека Мари Соуса и Елиани Амарал со огромни суми го поткупиле жирито на крајот  беше прогласена за Мис Бумбум.
Маседо покрај титулата најубав задник на Бразил ја освои и наградата од 2.100 долари , но многу повеќе Мис Бумбум ќе добие во иднина кога ќе и бидат отворени вратите  од телевизиите  и рекламните кампањи.
Оваа 25-годишна девојка ги маѓепса членовите на жири комисијата со прекрасниот задник, кој го истакна со танга костим за капење.

Пронајдете не на следниве мрежи: