Фото+Видео: Како течеше свадбената церемонија на Тони Цетински во Лас Вегас?!

Loading...

Хрватската ѕвезда Тони Цетински и Дубравка Дујак се венчаа во Лас Вегас. На венчавката присуствуваа и двојниците на Елвис Присли и Мерлин Монро. На

loading...
Loading...