Фото+видео: Куќа со винска визба во Калифорнија

Оваа куча е моментално на продажба и чини 9 милиони долари.
Куќата располага со 3 спални соби, 5 бањи, базен, огромна просторија за дневен

Пронајдете не на следниве мрежи: