Фото+Видео: Погледнете како изгледаше Џеј Ло пред 20 години

Loading...

Медиумите и се восхитуваат на нејзините облини, убавото лице и љубовните врски со помлади момчиња. Но, не секогаш тоа Џенифер Лопез го имала.Тешкиот почеток на пробивање по разни забавни емисии беше она што Џенифер го поминуваше пред да се пробие и да стане славна.

Пред 20 години настапувала во емисијата „Living Color“,  а докажува дека Xen навистина е поубава што е постара.

Тешкиот почеток на пробивање по разни забавни емисии беше она што Џенифер го поминуваше пред да се пробие и да стане с

loading...
Loading...