Фото+Видео: Синот на Мадона ја посрамоти мајка си пред целиот свет

Мадона на почетокот на годината одлучи дека е време да се приклучи на социјалните мрежи, а за непосредна комуникација со фановите го избра Истаграм

Пронајдете не на следниве мрежи: