Фото+Видео:Жешката Maрјана Станојковска промовира бикини за лето 2014!

Марјана Станојковска блесна во најновата фотосесија на брендот Sara Fashion (Сара Фешн). Како нивно заштитно лице таа ја промовираше нивната колекц

Пронајдете не на следниве мрежи: