фото:Водителката Ивана се фрли на уживање деновиве!

Loading...

Убавата водителка ужива далеку од камерите….
Шармантната и секси водителка Иванна Хаџиевска, која ја водеше емисијата „Ексклузив“ на „А1“ ужува далеку од ТВ-камерите. Таа реши да се посвети на маркетинг и ПР, а секој слободен момент го користи за шетање низ светот. Овојпат убавата Ивана со својотсопруг Влатко Кошевалиски „се на гости кај кралицата“. Таа на својот профил на „Фејсбук“ објави фотографии од патувањето во Лондон. 

Шармантната и секси водит

loading...
Loading...